Hans Hartung, Utan titel.
Signerad i blyerts och numrerad 34/100. Litografi, 1957. Tryckt av Jean Pons, Paris. Utgiven av Berggruen et Cie, Paris. Bildyta 55 x 36 cm.
Ej examinerad ur ram.
Enligt påskrift a tergo: Svensk-franska konstgalleriet och Malmö Museum, april 1964.