Klassiska antikviteter F577

25 föremål
Dalahäst, 1900-talets första hälft.
8d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lykta, sent 1800-tal.
9d
Lykta, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spiklykta, 1800-tal.
9d
Spiklykta, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, plåt, 1800-tal.
9d
Bricka, plåt, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK