The fascination of China F570

100 föremål
Bojan, porslin. Kina, 1900-tal.
3d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Buddha, keramik. Kina, 1900-tal.
3d 10 tim
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Figurin, porslin. Kina, 1900-tal.
3d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lykta, porslin. Kina, Sen Qing dynasti.
3d 8 tim
2 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lykta, porslin. Sen Qing dynasti.
3d 8 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lykta, porslin. Sen Qingdynasiti.
3d 7 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lyktor, porslin. Kina, tidigt 1900-tal.
3d 10 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lyktställ/lampa, trä, Kina, 1900-tal.
3d 9 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, hardwood, Kina, 1900-talets första hälft.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ställ ca 26 st Kina 1900-tal.
3d 9 tim
Ställ ca 26 st Kina 1900-tal.
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tulpanvas, porslin. Sen Qingdynasti.
3d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
3d 11 tim
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
3d 8 tim
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
3d 7 tim
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
3d 8 tim
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
3d 9 tim
Vas, porslin. Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Vas, porslin. Sen Qingdynasti.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 7 tim
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vaser, två stycken, porslin. Kina, 1900-tal.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, porslin. Kina, tidigt 1900-tal.
3d 10 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK