Åke E:son Lindman, "Prada, Marfa, TX", 2015.
Signerad Åke E:son Lindman och daterad 2022 och numrerad A.P på etikett a tergo. Archival pigment print, bildyta 67,5 x 86 cm.
Ej examinerad ur ram. Smärre materialrester efter ramning synligt innanför glaset.