Bob Gruen

(USA, Född 1945)
Bob Gruen
(USA, Född 1945)

Bob Gruen, "Kate Moss, Johnny Depp, Iggy Pop, London", 1996.

Signerad och daterad NYC 16. Silvergelatinfotografi, bladmått 30,5 x 37,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Pelle Unger Gallery, Stockholm.

Klubbat pris
23 500
2 076
2 140
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
8
17 nov 19:43
23 500 SEK
9
17 nov 19:15
22 500 SEK
8
17 nov 18:40
21 500 SEK
9
17 nov 18:40
21 000 SEK
9
17 nov 13:01
17 000 SEK
8
17 nov 12:55
16 500 SEK
9
17 nov 12:55
16 500 SEK
8
17 nov 12:54
16 000 SEK
9
17 nov 12:54
15 500 SEK
8
17 nov 12:54
15 000 SEK
9
17 nov 12:54
14 500 SEK
8
17 nov 12:53
13 600 SEK
9
17 nov 12:53
13 100 SEK
8
17 nov 12:53
12 600 SEK
9
17 nov 12:53
12 100 SEK
8
16 nov 23:49
11 600 SEK
16 nov 23:49
11 100 SEK
15 nov 12:33
9 400 SEK
13 nov 20:36
9 000 SEK
13 nov 18:09
8 700 SEK
12 nov 22:53
8 500 SEK
12 nov 10:23
8 000 SEK
9 nov 23:14
7 000 SEK
9 nov 20:29
6 000 SEK
8 nov 22:32
4 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist konst
+46 (0)70 748 22 63