Rinaldo Frattolillo

(USA, Född 1933)
Rinaldo Frattolillo
(USA, Född 1933)

Rinaldo Frattolillo, ”Nothing is written in stone”

Signerad RF och numrerad #9. Utförd 2005. Granit. 31,5 x 23 x 5 cm.

Proveniens

F. Daniello Fine Art, Connecticut.

Klubbat pris
15 000
1 325
1 366
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
17 nov 21:13
15 000 SEK
17 nov 21:13
15 000 SEK
17 nov 21:10
14 500 SEK
17 nov 21:10
14 000 SEK
17 nov 21:09
13 500 SEK
17 nov 21:09
13 000 SEK
17 nov 21:07
12 500 SEK
17 nov 21:07
12 000 SEK
17 nov 21:07
11 500 SEK
17 nov 21:06
10 500 SEK
17 nov 21:06
10 000 SEK
17 nov 21:03
9 800 SEK
17 nov 21:03
9 600 SEK
17 nov 21:02
9 400 SEK
17 nov 21:02
9 200 SEK
17 nov 21:02
9 000 SEK
17 nov 20:44
8 800 SEK
17 nov 20:21
8 600 SEK
17 nov 20:19
8 400 SEK
14 nov 12:44
8 200 SEK
13 nov 22:30
8 000 SEK
10 nov 21:05
6 500 SEK
10 nov 19:59
6 000 SEK
9 nov 10:24
5 000 SEK
8 nov 22:57
1 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57