Böcker, 3 st, "Miró Lithographe" Maeght Editeur, III., V. & VI, Paris, Frankrike, 1964-81.

Tre böcker "Miró Lithographe", III , 1964-69, V. 1972-75 samt 1VI. 1976-81.

Gulnad. Ställvis slitage. Repor. Ej fullständigt genomgången. Revor.

Utropspris
2 000 SEK