Grått skinn med detaljer i patinerad mässing. Ytterfack med dragkedja. Löstagbart handtag. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "BALENCIAGA PARIS " och numrerad. 32 x 19 x 6 cm. Dustbag.
Slitage. Märken. Fläckar. Limmad invändigt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.