Signerad Stig Claesson och daterad -75. Numrerad HC V. Färglitografi 40 x 49 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Inköpt direkt av konstnären. Privatsamling.
Auktionen avslutas
6 dagar 2 timmar
550
49
52
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
1 jul 15:19
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1 jul 15:19
500 SEK
30 jun 20:25
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor