Signerad Stig Claesson och daterad 75. Numrerad HC V. Färglitografi 39 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Inköpt direkt av konstnären. Privatsamling.
Auktionen avslutas
6 dagar 1 timme
650
58
61
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
1 jul 17:08
650 SEK
1 jul 17:08
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
1 jul 17:08
550 SEK
1 jul 17:08
500 SEK
1 jul 12:19
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1 jul 12:19
350 SEK
29 jun 18:04
300 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor