Signerad Stig Claesson och daterad -75. Numrerad HC V. Färglitografi 39 x 49 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Inköpt direkt av konstnären. Privatsamling.
Auktionen avslutas
4 dagar 3 timmar
1 100
99
104
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (12 bud)
3 jul 11:40
1 100 SEK
8
3 jul 11:40
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
1 jul 15:20
750 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
1 jul 15:20
700 SEK
1 jul 11:00
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
30 jun 10:46
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
30 jun 10:46
500 SEK
30 jun 10:46
500 SEK
29 jun 17:59
450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
29 jun 11:01
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 jun 23:03
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 jun 16:06
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor