Slas (Stig Claesson), Utsikt mot Riddarholmskyrkan.
Signerad Stig Claesson och daterad 76. Numrerad HC VI. Färglitografi 41 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Inköpt direkt av konstnären. Privatsamling.
Auktionen avslutas
2 dagar 20 timmar
950
86
90
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
4 jul 23:48
950 SEK
4 jul 23:48
900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
4 jul 23:22
850 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
4 jul 23:22
800 SEK
3 jul 13:24
650 SEK
3 jul 13:24
600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2 jul 22:26
500 SEK
2 jul 22:26
450 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
2 jul 22:26
400 SEK
2 jul 22:26
350 SEK
29 jun 11:01
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor