Signerad Stig Claesson och daterad -76. Numrerad HC VI. Färglitografi 42 x 54 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Inköpt direkt av konstnären. Privatsamling.
Auktionen avslutas
2 dagar 20 timmar
1 100
99
104
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
4 jul 0:01
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
4 jul 0:01
1 000 SEK
4 jul 0:01
962 SEK
4 jul 0:01
800 SEK
4 jul 0:01
750 SEK
4 jul 0:01
550 SEK
4 jul 0:01
500 SEK
29 jun 14:15
300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor