Signerad Stig Claesson och daterad -84. Collage 69,5 x 99 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Inköpt direkt av konstnären. Privatsamling.
Auktionen avslutas
3 dagar 21 timmar
4 700
424
445
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
8
3 jul 23:26
4 700 SEK
9
3 jul 23:26
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 9
8
3 jul 18:28
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
1 jul 21:24
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
1 jul 11:41
3 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
1 jul 2:33
3 500 SEK
30 jun 19:31
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
30 jun 18:25
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
30 jun 18:24
2 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
29 jun 20:06
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
29 jun 6:09
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor