Juergen Teller, Utan titel, 2008
Signerad Juergen Teller och daterad 27/11/08, numrerad AP, a tergo. C-print, bildyta 40,7 x 61 cm. Bladstorlek 51 x 61 cm.
Ej examinerad ur ram.
Inköpt av nuvarande ägare vid en auktion på University of the Arts, London, 2008.