Förgylld ram med pärlstav. Polykromt broderi föreställande urna och blommor. "Quand vous ne serez plus, cette urne sera arrivée des larmes de la reconnaissance". "E.F.V". Rammått 25 x 21 cm.
Slitage. Fläckar. Vissa revor.
Auktionen avslutas
2 dagar 13 timmar
450
41
44
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 500 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor