Vedlår, 1800-tal.

Vedlår, 1800-tal.

Furu. Bemålad i vitt. Fällbart lock inneslutandes förvaring för ved. Längd 107, bredd 47,5, höjd 77,5 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
4 225
380
402
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
29 sep 10:28
4 225 SEK
29 sep 10:28
4 025 SEK
29 sep 10:28
3 600 SEK
29 sep 9:33
3 400 SEK
29 sep 9:33
3 200 SEK
29 sep 9:20
3 000 SEK
29 sep 8:56
3 000 SEK
29 sep 8:56
2 800 SEK
29 sep 8:56
2 600 SEK
29 sep 4:13
2 400 SEK
28 sep 20:55
2 200 SEK
28 sep 15:05
2 000 SEK
27 sep 12:01
1 200 SEK
26 sep 20:52
1 000 SEK
20 sep 22:42
300 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71