Vikskärm, 1900-talets början.

Vikskärm, 1900-talets början.

Fyra sektioner med svärtad ram. Sidor täckta av juteväv och rotting. Bredd 240, höjd 181 cm.

Smärre slitage. Kompletterad.

Klubbat pris
4 100
369
390
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
29 sep 13:28
4 100 SEK
29 sep 13:28
3 900 SEK
29 sep 13:27
3 700 SEK
29 sep 13:27
3 500 SEK
29 sep 12:24
2 900 SEK
27 sep 22:15
2 700 SEK
27 sep 18:51
2 500 SEK
27 sep 18:51
2 500 SEK
26 sep 13:01
2 000 SEK
24 sep 19:37
1 500 SEK
24 sep 14:45
650 SEK
23 sep 12:54
600 SEK
21 sep 17:29
500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703