Okänd konstnär, 1800-tal. Motiv från Pompeji

Papp, vardera 38 x 26 cm.

Skador, skrapmärken.

Klubbat pris
9 200
813
838
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
10
29 sep 11:35
9 200 SEK
9
29 sep 11:35
9 000 SEK
10
29 sep 11:32
8 700 SEK
9
29 sep 11:30
8 500 SEK
10
29 sep 11:30
8 300 SEK
10
29 sep 11:29
8 200 SEK
9
29 sep 11:29
8 000 SEK
9
29 sep 11:26
7 800 SEK
8
29 sep 11:26
7 600 SEK
9
29 sep 11:26
7 400 SEK
8
29 sep 11:26
7 200 SEK
9
29 sep 11:26
7 000 SEK
8
29 sep 11:26
6 800 SEK
9
29 sep 11:22
6 600 SEK
8
29 sep 10:01
6 400 SEK
29 sep 10:01
6 280 SEK
28 sep 0:53
6 200 SEK
28 sep 0:53
6 000 SEK
28 sep 0:53
6 000 SEK
26 sep 9:04
5 200 SEK
26 sep 9:04
5 000 SEK
24 sep 13:01
3 723 SEK
23 sep 16:49
3 523 SEK
23 sep 16:49
3 508 SEK
21 sep 22:23
3 000 SEK
21 sep 19:04
2 000 SEK
21 sep 18:42
1 500 SEK
21 sep 14:51
1 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801