Pokalglas, ett par, Tyskland/Centraleuropa, 1800-tal.

Konande med räfflad yta, i mässingsmonteringar på rund fot. Dekorerade med förgyllda franska liljor. Höjd 41 cm.

Ställvis något slitage och smärre fläckar.

Klubbat pris
1 250
112
119
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (13 bud)
29 sep 12:34
1 250 SEK
29 sep 12:32
1 150 SEK
29 sep 12:32
1 050 SEK
29 sep 12:32
1 025 SEK
29 sep 12:32
975 SEK
29 sep 12:32
925 SEK
29 sep 12:31
875 SEK
29 sep 12:31
825 SEK
29 sep 12:31
800 SEK
29 sep 12:30
550 SEK
29 sep 12:30
500 SEK
27 sep 19:15
350 SEK
26 sep 10:19
300 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69