Betjäntlykta för två ljus, 1800-tal.

Bläckplåt och glas. Höjd 42 cm.

Slitage, smuts, missfärgningar.

Proveniens

Sirishov, Djurgården.

Klubbat pris
10 730
965
1 021
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
10
29 sep 14:28
10 730 SEK
11
29 sep 14:28
10 230 SEK
10
29 sep 14:28
10 000 SEK
10
29 sep 14:26
8 730 SEK
11
29 sep 14:26
8 530 SEK
10
29 sep 14:23
7 730 SEK
11
29 sep 14:23
7 530 SEK
10
29 sep 14:23
6 800 SEK
8
29 sep 14:19
6 600 SEK
8
29 sep 12:11
6 200 SEK
9
29 sep 10:53
6 000 SEK
9
29 sep 9:55
5 800 SEK
8
29 sep 9:55
5 600 SEK
8
29 sep 9:20
5 200 SEK
28 sep 17:05
5 000 SEK
8
28 sep 17:05
5 000 SEK
28 sep 17:05
4 600 SEK
8
28 sep 17:05
4 400 SEK
27 sep 22:22
4 200 SEK
8
27 sep 22:22
4 000 SEK
27 sep 22:21
3 800 SEK
8
27 sep 22:21
3 600 SEK
27 sep 22:20
3 400 SEK
8
27 sep 22:20
3 200 SEK
27 sep 22:18
3 000 SEK
8
27 sep 22:18
2 800 SEK
26 sep 21:59
2 600 SEK
8
26 sep 21:59
2 400 SEK
26 sep 21:59
2 200 SEK
8
26 sep 21:59
2 000 SEK
25 sep 20:58
1 900 SEK
24 sep 8:59
1 800 SEK
23 sep 11:24
1 700 SEK
23 sep 10:53
1 600 SEK
21 sep 18:57
1 444 SEK
21 sep 7:31
400 SEK
20 sep 20:30
300 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61