Joan Miró, "L'exposition"
Signerad med blyerts och numrerad 41/75. Färglitografi, 1978. Utgiven av Maeght, Paris. Bladmått 78 x 57 cm.
Generellt god kondition. Limmad mot bakstycket i övre marginalen. Färgerna är välbevarade. Hanteringsvecck i nedre mitt.
Mourlot 1171.