Signerad Nanna Susi och daterad 2010 a tergo. Olja på duk 190x190 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
4 400
49 808
4 536
Utropspris
5 800 - 6 400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
1 sep 11:38
4 400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
31 aug 19:28
4 200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
31 aug 14:52
3 900 EUR
31 aug 9:59
3 800 EUR
31 aug 7:22
3 500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
30 aug 18:00
3 330 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
29 aug 15:15
3 210 EUR
28 aug 18:50
3 100 EUR
26 aug 14:51
3 000 EUR
25 aug 18:59
2 100 EUR
25 aug 18:23
2 000 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
25 aug 17:03
1 100 EUR
25 aug 13:10
1 050 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
23 aug 21:49
1 000 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1