Signerad Sari Tenni och daterad 2011 på spännramens nedre kant. Olja på pannå 87x80 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Proveniens
Köpt av konstnären
Klubbat pris
600
6 798
637
Utropspris
1 000 - 1 400 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (8 bud)
31 aug 22:05
600 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
31 aug 22:04
500 EUR
29 aug 14:18
120 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
26 aug 20:00
110 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
26 aug 17:40
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 aug 13:30
50 EUR
24 aug 22:15
35 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 aug 14:06
30 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1