Ilari Hautamäki

(Finland)
Ilari Hautamäki
(Finland)

Ilari Hautamäki, "Morning Glory (Indigo 2)"

Signerad Ilari Hautamäki och daterad 2018. Olja på duk 115x100 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
2 302
25 391
2 502
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (22 bud)
1 sep 20:22
2 302 EUR
1 sep 20:22
2 202 EUR
1 sep 20:16
2 101 EUR
1 sep 20:16
2 001 EUR
1 sep 20:16
1 950 EUR
1 sep 20:16
1 900 EUR
1 sep 20:16
1 850 EUR
1 sep 20:16
1 800 EUR
1 sep 20:15
1 750 EUR
1 sep 20:15
1 700 EUR
1 sep 20:14
1 650 EUR
1 sep 20:14
1 600 EUR
1 sep 19:12
1 550 EUR
1 sep 14:19
1 500 EUR
29 aug 17:54
1 450 EUR
29 aug 15:42
1 400 EUR
29 aug 15:39
1 150 EUR
29 aug 12:53
1 100 EUR
28 aug 10:09
1 050 EUR
25 aug 11:31
1 000 EUR
24 aug 8:48
900 EUR
23 aug 17:40
800 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377