Hannaleena Heiska

(Finland, Född 1973)
Hannaleena Heiska
(Finland, Född 1973)

Hannaleena Heiska, Utan titel.

Signerade Hannaleena Heiska och daterade 2000 a tergo. Diptyk. Akryl, kol, färgpigment på duk, monterade på pannå. 122,5x89,5 cm och 122,5x78,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

1 250
14 138
1 279
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
1 sep 19:37
1 250 EUR
30 aug 18:43
1 200 EUR
28 aug 19:27
1 050 EUR
28 aug 19:05
1 000 EUR
28 aug 11:59
750 EUR
28 aug 9:54
700 EUR
26 aug 19:29
650 EUR
24 aug 14:58
600 EUR
24 aug 7:48
30 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377