Marika Mäkelä

(Finland, Född 1947)
Marika Mäkelä
(Finland, Född 1947)

Marika Mäkelä, "Häivähdys" (Skiftning).

Signerad Marika Mäkelä. Blandteknik på trä 32x31x10 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 000
33 090
3 260
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (39 bud)
1 sep 13:15
3 000 EUR
1 sep 13:15
2 900 EUR
1 sep 13:13
2 800 EUR
1 sep 13:12
2 700 EUR
1 sep 13:10
2 600 EUR
1 sep 13:10
2 500 EUR
1 sep 13:09
2 400 EUR
1 sep 13:09
2 300 EUR
1 sep 13:07
2 200 EUR
1 sep 13:07
2 100 EUR
1 sep 13:06
2 000 EUR
1 sep 13:06
1 950 EUR
1 sep 13:05
1 900 EUR
1 sep 13:04
1 850 EUR
9
1 sep 13:04
1 800 EUR
1 sep 13:04
1 800 EUR
9
1 sep 13:03
1 750 EUR
1 sep 13:03
1 750 EUR
9
1 sep 13:01
1 700 EUR
1 sep 13:01
1 700 EUR
9
1 sep 13:01
1 650 EUR
1 sep 13:01
1 650 EUR
9
1 sep 13:01
1 600 EUR
1 sep 13:00
1 600 EUR
9
1 sep 13:00
1 550 EUR
1 sep 13:00
1 550 EUR
9
1 sep 13:00
1 500 EUR
1 sep 13:00
1 500 EUR
9
1 sep 13:00
1 450 EUR
8
1 sep 10:21
1 400 EUR
31 aug 15:10
1 000 EUR
8
31 aug 11:08
850 EUR
29 aug 9:32
620 EUR
28 aug 19:05
600 EUR
26 aug 19:27
350 EUR
24 aug 22:38
300 EUR
24 aug 8:37
220 EUR
23 aug 22:38
200 EUR
23 aug 13:46
111 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377