Signerad S. Gottberg och daterad -94 a tergo. Olja på duk 67 x 67 cm.
Ställvis krackelerad. Repa.
Klubbat pris
700
7 931
743
Utropspris
900 - 1 200 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
1 sep 11:59
700 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
8
1 sep 11:56
666 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
1 sep 11:51
600 EUR
31 aug 14:39
420 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
29 aug 16:36
400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
26 aug 19:27
350 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 aug 8:12
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 aug 7:47
35 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
23 aug 14:16
30 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1