Tuomo Saali

(Finland, Född 1957)
Tuomo Saali
(Finland, Född 1957)

Tuomo Saali, "Elegia".

Signerad Saali och daterad 2008. Olja på duk 80x35,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Pekka Mattilas Privatsamling.

Klubbat pris
1 700
19 261
1 803
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (36 bud)
8
1 sep 11:50
1 700 EUR
1 sep 11:50
1 675 EUR
1 sep 11:50
1 650 EUR
8
1 sep 11:50
1 600 EUR
1 sep 11:40
1 550 EUR
8
1 sep 11:40
1 500 EUR
8
1 sep 11:32
1 450 EUR
1 sep 9:26
1 400 EUR
8
1 sep 9:14
1 350 EUR
1 sep 7:17
1 300 EUR
1 sep 7:17
1 270 EUR
1 sep 6:44
1 250 EUR
1 sep 6:44
1 200 EUR
31 aug 21:45
1 150 EUR
31 aug 21:45
1 100 EUR
31 aug 17:35
1 050 EUR
31 aug 17:33
1 000 EUR
31 aug 17:33
970 EUR
31 aug 17:33
950 EUR
31 aug 16:19
920 EUR
31 aug 16:19
900 EUR
31 aug 12:42
870 EUR
31 aug 12:42
850 EUR
31 aug 12:26
830 EUR
31 aug 12:26
810 EUR
31 aug 7:36
750 EUR
31 aug 7:36
730 EUR
30 aug 20:11
710 EUR
30 aug 20:11
690 EUR
30 aug 18:46
670 EUR
30 aug 18:46
650 EUR
28 aug 9:40
620 EUR
28 aug 8:59
600 EUR
28 aug 8:57
500 EUR
27 aug 22:42
400 EUR
24 aug 16:02
300 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377