Raili Tang

(Finland, Född 1950)
Raili Tang
(Finland, Född 1950)

Raili Tang, Utan titel.

Signerad a tergo. Akryl på duk 55x40 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Pekka Mattilas Privatsamling.

Klubbat pris
3 500
38 605
3 803
Utropspris
700 - 800 EUR
Budhistorik (60 bud)
11
1 sep 20:43
3 500 EUR
13
1 sep 20:41
3 400 EUR
11
1 sep 20:40
3 300 EUR
13
1 sep 20:40
3 200 EUR
11
1 sep 20:40
3 200 EUR
13
1 sep 20:38
3 100 EUR
11
1 sep 20:37
3 000 EUR
13
1 sep 20:37
2 900 EUR
11
1 sep 20:37
2 900 EUR
13
1 sep 20:37
2 800 EUR
11
1 sep 20:34
2 700 EUR
13
1 sep 20:32
2 600 EUR
11
1 sep 20:32
2 600 EUR
13
1 sep 20:32
2 500 EUR
11
1 sep 20:29
2 400 EUR
13
1 sep 20:29
2 300 EUR
11
1 sep 20:29
2 300 EUR
13
1 sep 20:29
2 200 EUR
9
1 sep 20:29
2 100 EUR
9
1 sep 20:28
1 950 EUR
11
1 sep 20:28
1 900 EUR
9
1 sep 20:28
1 850 EUR
11
1 sep 20:28
1 800 EUR
9
1 sep 8:54
1 750 EUR
12
1 sep 8:54
1 700 EUR
9
1 sep 0:04
1 650 EUR
8
1 sep 0:04
1 600 EUR
9
1 sep 0:03
1 400 EUR
8
1 sep 0:03
1 350 EUR
9
29 aug 9:33
1 300 EUR
11
29 aug 9:33
1 250 EUR
9
26 aug 19:31
1 200 EUR
10
26 aug 19:31
1 150 EUR
9
26 aug 19:30
1 050 EUR
10
26 aug 19:30
1 000 EUR
9
26 aug 19:30
970 EUR
10
26 aug 19:30
950 EUR
9
26 aug 19:30
920 EUR
10
26 aug 19:30
900 EUR
9
26 aug 19:29
870 EUR
10
26 aug 19:29
850 EUR
9
26 aug 15:25
820 EUR
26 aug 15:25
800 EUR
9
26 aug 14:17
770 EUR
25 aug 21:33
750 EUR
25 aug 21:33
740 EUR
25 aug 19:40
720 EUR
8
25 aug 2:57
700 EUR
25 aug 2:57
680 EUR
8
25 aug 2:56
660 EUR
25 aug 2:56
640 EUR
8
24 aug 22:41
620 EUR
24 aug 17:47
600 EUR
24 aug 17:47
600 EUR
24 aug 7:08
500 EUR
24 aug 3:44
250 EUR
23 aug 23:15
150 EUR
23 aug 23:14
132 EUR
23 aug 15:31
121 EUR
23 aug 13:33
111 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377