Panu Ruotsalo

(Finland, Född 1971)
Panu Ruotsalo
(Finland, Född 1971)

Panu Ruotsalo, "Om havet-Om fisken"

Signerad Panu Ruotsalo. Utförd år 2003. Olja på duk 130x170 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Pekka Mattilas Privatsamling.

Klubbat pris
2 500
27 575
2 717
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (27 bud)
1 sep 20:57
2 500 EUR
1 sep 20:57
2 400 EUR
1 sep 20:56
2 300 EUR
1 sep 20:54
2 200 EUR
1 sep 20:53
2 100 EUR
1 sep 20:51
2 000 EUR
1 sep 20:51
1 950 EUR
1 sep 20:51
1 950 EUR
1 sep 20:50
1 900 EUR
1 sep 20:50
1 850 EUR
1 sep 20:50
1 800 EUR
1 sep 20:49
1 750 EUR
1 sep 20:49
1 700 EUR
1 sep 20:42
1 650 EUR
1 sep 20:41
1 600 EUR
1 sep 20:41
1 600 EUR
1 sep 20:41
1 550 EUR
1 sep 20:41
1 500 EUR
1 sep 20:40
1 450 EUR
1 sep 20:40
1 400 EUR
1 sep 19:49
1 350 EUR
1 sep 19:48
1 300 EUR
1 sep 8:31
1 150 EUR
30 aug 21:01
1 100 EUR
28 aug 12:43
800 EUR
28 aug 7:43
500 EUR
27 aug 18:51
350 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377