Alpo Jaakola, "Skeppsbruten Ängel".
Signerad A. Jaakola och daterad 1985. Akryl på duk, 100x134,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
"Kulttuurit Kohtaavat", Åbo, 16.9.-21.10.1990.
"Näkijöitten Sukua-Alpo Jaakola ja Heikki W. Virolainen", Kervo Konstmuseum, 28.11.2015.-28.2.2016.