Tusch och akvarell på siden. Konstnärssigill i rött. 87,5 x 31 cm. Längd hängande 175 cm. I trälåda signerad med kalligrafi och konstnärssigill i rött på lockets insida.
Fläckar. Senare montering.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.