Dekorerade med bambo mot hammrad yta. Cocktailshaker med sil, 24 cm. Bricka, med ingracerade namn, 26 cm. 8 koppar, delvis förgyllda, 6 cm. Total vikt 1392 gram.
Något slitage. Bucklor.
Klubbat pris
15 500
1 368
1 451
Utropspris
14 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
1 sep 20:38
15 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
1 sep 20:38
15 000 SEK
1 sep 20:38
14 000 SEK
1 sep 20:38
13 500 SEK
1 sep 20:31
13 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
1 sep 20:18
12 500 SEK
1 sep 20:18
12 000 SEK
29 aug 9:13
11 500 SEK