Ovalt uppläggningsfat rikligt dekorerad med figurscen i inhängnad trädgård, i emaljfärger och järnrött. Baksidan med fladdermöss i järnrött. Märkt med sexkaraktärsmärke i rött. 53 x 46 cm.
Lagningar och retusch. Bränningsspricka. Vissa repor.
Klubbat pris
655
58
60
Utropspris
2 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
1 sep 19:42
655 SEK