Dekor i relief med motiv av bergigt flodlandskap med bro och pagoder, andra sidan med vilande buffel i landskap med träd samt kalligrafi. Delvis förgylld och bemålad. Mått 12x12 cm.
Krackelyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.