Dekor i relief med motiv av bergigt flodlandskap med bro och pagoder, andra sidan med vilande buffel i landskap med träd samt kalligrafi. Delvis förgylld och bemålad. Mått 12x12 cm.
Krackelyr.
Auktionen avslutas
8 dagar 22 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
Cecilia Nordström