W.A. Bolin

(Sverige, Grundat 1791)
W.A. Bolin
(Sverige, Grundat 1791)

Plastrongnål/slipsnål 14K guld och guillochéemalj med en diamant

mått 15 X 15 mm, vikt 2.8 g. I anpassat etui från W.A. Bolin.

Bruksslitage.

Proveniens

W.A. Bolin collection

Klubbat pris
18 000
1 619
1 690
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
26 jun 21:57
18 000 SEK
26 jun 21:57
17 500 SEK
26 jun 21:56
17 000 SEK
26 jun 21:56
16 500 SEK
26 jun 21:56
16 000 SEK
26 jun 21:56
15 500 SEK
26 jun 21:56
15 000 SEK
26 jun 21:55
14 500 SEK
26 jun 21:54
14 000 SEK
26 jun 21:54
13 690 SEK
26 jun 21:51
11 500 SEK
26 jun 13:01
11 000 SEK
25 jun 21:12
8 500 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?