Signerad SE och numrerad 6/9. Grönoxiderad brons. Längd 10, höjd 9,5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
2 500
218
228
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
28 apr 16:45
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
26 apr 17:21
2 000 SEK
22 apr 15:22
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 apr 17:34
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1