Mats Gustafson & Maharam Digital Projects, skärm/rumsavdelare, utförd för "Reclaiming Beauty" på Millesgården 2023.
Självhäftande folie på poppelplywood, motiv av svanar, eklist, höjd ca 300 cm, längd totalt ca 500 cm.
Slitage.
Millesgården Museums utställning Reclaiming Beauty, 2023.