Lena Bergström, "Saturnus", ur serien "Planets", Kosta Boda
Öppen rund form. Blå och bränstensfärgat glas med guldfoliering. Signerad 7630008 Kosta Boda Lim.Ed. 416/500 Lena Bergström. I originalkartong med certifikat. Höjd 18, längd 22 cm.
Obetydligt ytslitage.