Rod Stewart, "Blondes Have More Fun", LP, signerad, 1978.
Signerad av Rod Stewart på konvolutets framsida, skivan är tryckt i Sverige, längd 31,5 cm, bredd 31 cm,
Mindre slitage på skivan, slitage på konvolutets marginaler,
Har tillhört den svenska rockfotografen Torbjörn Calvero, Torbjörn har vid flera tillfällen träffat och fotat av Rod Stewart.