Ram av förgylld brons med dekor av akantus och snäckformationer. Med samtida porträtt av officer. Olja på pergament lagd på plåt. I. 9,5 x 7,7; ramen 14 x 12,7 cm.
En mutter lös.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.