Signerad Louis Moe. Akvarell och täckvitt. A tergo daterad och med dedikation "Till min lilla dotter Bodil, Julafton 1947 från Far". Bildyta 40,5 x 27 cm.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.