Signerad JM och daterad -89. Blandteknik på pannå 62 x 49,5 cm.
Färgbortfall i verkets nedre vänstra hörn intill ramen.
Klubbat pris
5 800
510
541
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
21 apr 20:41
5 800 SEK
21 apr 20:41
5 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
21 apr 19:18
5 400 SEK
21 apr 19:18
5 200 SEK
21 apr 18:42
5 000 SEK
21 apr 18:42
4 800 SEK
21 apr 18:42
4 600 SEK
21 apr 18:42
4 400 SEK
17 apr 19:04
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
17 apr 19:04
4 000 SEK
17 apr 19:04
4 000 SEK
12 apr 15:21
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor