Signerad E. Okas och daterad 1989. Olja på duk 33 x 46,5 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
3 700
42 402
3 922
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (20 bud)
21 apr 20:51
3 700 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
21 apr 19:08
3 600 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
21 apr 18:41
3 500 EUR
21 apr 18:41
3 400 EUR
21 apr 18:41
3 300 EUR
21 apr 18:41
3 200 EUR
19 apr 11:52
3 100 EUR
19 apr 11:52
3 000 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
18 apr 22:06
2 900 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 apr 17:03
2 800 EUR
18 apr 17:02
2 700 EUR
18 apr 17:02
2 700 EUR
18 apr 16:11
2 600 EUR
18 apr 16:11
2 500 EUR
18 apr 11:08
2 400 EUR
18 apr 11:08
2 300 EUR
15 apr 22:14
2 200 EUR
15 apr 22:14
2 100 EUR
12 apr 21:04
2 000 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
12 apr 15:16
1 000 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1