Matti Kujasalo, Komposition.
Signerad och daterad -96. Akryl på duk lagd på pannå. Diameter 70 cm.
Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.
Selected solo exhibitions:
Kunsthaus Dresden, Tyskland 1997
Galerie Ronate Bender Munchen, Tyskland 1997
Ars Nova, Åbo, Finland 1998.