Två par örhängen sterlingsilver, design Pierre Olofsson
mått ca 10 X 60 mm och 10 X 47 mm, vikt 13 g och 11 g. Med svenska stämplar, ett par signerade Pierre Olofsson och numrerade 3/11 och ett par osignerade.
Slitage. Repor.
Proveniens
Gåva från Pierre Olofsson.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.