Liisa Vitali, ring och hänge, guld.
Hänge 14K guld, stämplad NW, N, Westerback. Ring, 18K guld, storlek 17,75/55,5. Hänge diameter ca 15 mm. Totalvikt 5 gram
Bruksslitage.