Bulgari, armband, med 5 st berlocker (avtagbara), 18K guld, vitguld, onyx, pärlemor och briljantslipade diamanter
Italiensk stämpel, stämplade made in Italy. Diamanter totalt ca 0,20 ct. Länk längd ca 19 cm, bredd ca 0,5 cm. Total vikt 34,9 g.
Bruksslitage.